2011 m. lapkričio 11 d., penktadienis

Ieškomi nauji veidai GK blog'e!Priminimas!


Dar kartą labas visiems!
Kadangi blog'e iš mūsų -rašytojų ir administratorių (Vikos ir Elžbės kompai sugedo ;o) gyvų dvasių beveik nėra nusprendžiau surengti rašytojų atranką. Nemanau,kad ji bus sunki,- priešingai,- lengva. Na,o jeigu manai,kad nori čia rašyti ir padėti blog'ui įsivažiuoti į savo vėžes,nepraleisk progos ir skaityk toliau! Galimybė rašyti būtent čia yra visiems skaitytojams- priimti manau,kad bus tikrai visi. Tad ką daryti,norint rašyti šį blog'ą?

Jeigu kažkada,prieš daug arba neseniai rašei šį blog'ą ir nori sugrįžti..

Aš žinau,kad dauguma skaitytojų yra rašę šį blog'ą ir galbūt kai kurie nori čia grįžti? Tuomet nedvejokite ir susisiekite su manimi! Mano skype yra- moni.xe.xe; elektroninis paštas- Gyvenimaskitaip@gmail.com;stardoll'as- Planethype. Per šiuos tris pateiktus duomenis galėsite su manimi susisiekti dėl rašymo blog'e. Kadangi manau,kad kai kuriuos arba net visus prisiminsiu ir jus pažinosiu,paklausiu keletos lengvų klausimų į kuriuos atsakymas bus -
  • Taip
  • Ne
  • Galbūt
Tai taikoma tik rašiusiems GK arba SNP.

Jeigu dar nė karto nebandei čia rašyti ir nori pabandyti...

...šiems žmonėms į Gyvenimas kitaip blog'ą patekti bus truputį sunkiau. Bet tik truputį. Jums reikės prisistatyti,kas esate ir panašiai,apie ką rašytumėte,ką įneštumėte į blog'ą. Šiaip susipažintumėme ir pabendrautumėme. Galite su manimi susisiekti per stardoll (planethype) arba skype (moni.xe.xe).

Kol kas tiek. Tikiuosi sulaukti nemažai norinčių.
Tai tiek. Nagi tie žmogučiai kurie sakė,kad prisijungs prie susivienijimo komentuojam!! 
Kol kas tiek,
jūsų Monika. :)
P.S. Šiandien 16-17h laikotarpyje duosiu kompiuterį meistrui,kuris žadėjo per savaitgalį perrašyt windowsus. Sakė,kad įrašyti nelegalūs,todėl tas šŠŠŠŠ man ir darėsi.


Komentarų nėra: