2011 m. rugsėjo 18 d., sekmadienis

Ilgai laukta rašytojų atranka!! PRIMINIMAS


Labas dar kartą,
pirmiausia norėčiau priminti,kad atsakytumėte apklausoje esančius klausimus. Atsakė iš tiesų labai mažai. Susiimkit! Na,o aš iš karto prie temos.. Tikrai nemažai žmonių manęs klausinėjo,ir kada gi ta rašytojų atranka? Netikite savo akimis? Taip! Prieš jūsų akis ilgai laukta rašytojų atranka,todėl nieko nelaukite ir skaitykite toliau.
Manai,kad SD blog'ai sensta,jie niekam neįdomūs,bet apie realybę pats tas? Manai,kad sugebi rašyti straipsnius apie realybę? Sd tau neįdomus? Tuomet ir vėl skaityk toliau!
Mums reikia būtent tavęs!
Mėgsti rašyti,kurti,fotografuoti,bendrauti,susidraugauti,išmokti? Tuomet būtent šis blog'as laukia TAVĘS! Netiki? Mums reikia originalių,talentingų,įdomių asmenybių,kurios padėtų GK tobulėti iki aukščiausio taško! Todėl nieko nelauk ir dabar pat pildyk rašytojos atranką! Tai TAVO ŠANSAS! NEBIJOK! IŠDRĮSK! ATSIDURK ŠIAME BLOG'E!
Ką reikia daryti norint papulti į šį blog'ą?
Žinoma,kad atsakyti į šiuos klausimus :)

1. Vardas/Amžius.
2. Ar turi patirties?
3. Apie ką rašytum?
4. Kokius straipsnius mėgsti skaityti ir rašyti?
5. Kodėl pasirinkai būtent šį blog'ą?
6. Užduotis!

Kaip matote į šį blog'ą papulti nėra lengva. Papuola tik tie kurie netingi! (oo,tai mes ir tikrinam). Todėl įdomu kokia užduotis? Ji visai paprasta. Tiesiog parašyti kažką. Įdomaus,intriguojančio,nematyto,keisto,bet.. Nenuviliančio! Kaip suprasti? Gerai,paaiškinsiu aiškiau.  Norintiems rašyti šiame blog'e,reikia parašyti trumpą straipsnį,arba vieną jo pastraipą kuri būtų įdomu,pritraukianti mūsų administratorių akį. Duosime jums tris temas iš kurių jums tereikia išsirinkti vieną ir apibendrinančiai parašyti vieną pastraipą. Kokios temos?
Žvaigždės - kartais jos padeda mums / Vis dėl to gyvenimas yra gražus / Krepšinio apžvalga iš mano pusės.

Temos pakankamai sunkios ir įdomios,geriausiai pasirodys tos kurios sugeba.. Sugeba rašyti! Man tai būtų visai nesunku,nes rinkčiausi pačią paskutinę temą,apie krepšinį. Trumpa,įdomi apžvalga. Įdomi? Įdomesni žodžiai,o ne ne banalūs gražiai,įdomiai ir panašiai.(gražiai pakeiskime į simpatiškai,įdomiai į sudominančiai,kadangi šie žodžiai naudojami kiek mažiau). Na gal kiek nusišnekėjau,bet nesvarbu:D Todėl pasirinkusios temą ją parašykite (pavadinimą) ir kaip minėjau parašykite visai neilgą straipsnelį. Atrankos darbą siųskite į elektroninį paštą-gyvenimaskitaip@gmail.com
LAUKSIME LAIŠKŲ! Jei turite klausimų,klauskite,nes TU galbūt esi TA kurios MUMS REIKIA!

Myliu,bučiuoju,iki. Einu daryti nuotraukų straipsniu.
Moni.;* 

2 komentarai:

Augustė rašė...

P.s. turiu dar klausima Monikai.

O tu paskelbsi rašytojas naujas čia ar tesiog pakviesi jas?

www.snp4you.blogspot.com Monika :* rašė...

Dar nežinau