2011 m. lapkričio 5 d., šeštadienis

Rubrika „Jis/ji žvaigždė ! “

Taigi nuo šiandien įkrikštiju savo rubriką „Jis/ji žvaigždė !“ . Kalbėsiu apie jūsų išrinktą žvaigždę. Taigi pradedu nuo....Rihannos !!! 

 Rihanna LGOET 16-08-5-2.pngJi daugėlio žinoma, bei mėgstama dainininkė , ir kaip nebūtų keista - MODELIS :) Moteris - šukuosenų keitikė. Rihanna gimė Sant Mišelyje, Barbadoso saloje, Ronaldo ir Monikos šeimoje. Atlikėja turi du jaunesnius brolius – Rorį ir Rajadą. Lankė pradinę ir vidurinę mokyklas Barbadose, kur su dviem bendraklasėmis subūrė merginų trio. Tačiau karjerą pratesia viena. Ji gimė 1988 m. vasario 20 d. Ji gyvena San Diege, Kalifornijoje. Ji yra įžymi JAV {Pop , R&B ir regis }dainų atlikėja.


2005 "Pon de Replay""If It's Lovin' That You Want"


2006 "SOS""Unfaithful"


"We Ride"


"Break It Off" (su Sean Paul)


2007 "Umbrella" (su Jay-Z)"Shut Up and Drive"


"Don't Stop the Music"


"Hate That I Love You" (su Ne-Yo)


2008 "Take a Bow"


"Disturbia"


"Rehab"


2009 "Russian Roulette""Hard" (su Jeezy)


2010 "Rude Boy"


"Rockstar 101" (su Slah)


"Te Amo"

Mergina savo gimtinėje išgarsėjo laimėjusi vietinį grožio konkursą, kuriame sudainavo Mariah Carey kūrinį „Hero“. Lūžis merginos gyvenime įvyko, kai ją, 15 metų paauglę, vienas iš draugų pristatė tuo metu Barbadose atostogaujančiam prodiuseriui Evan Rogers’ui. Pastarasis su savo partneriu Carl Surken’u JAV įrašė keletą Rihannos dainų ir nusiuntė įvairioms įrašų kompanijoms. Rihanna susižavėjo vienas garsiausių šių laikų prodiuserių ir atlikėjų – Jay-Z, kuris ėmėsi kelti merginą karjeros laiptais.
2005 metais Rihanna išleido debiutinį albumą „Music Of The Sun“, kurio pasaulyje buvo parduota virš 2 mln. kopijų. Pirmasis singlas iš albumo pasiekė 2 vietą billboard Hot 100. Antrasis atlikėjos albumas vadinosi „A Girl Like Me“. Jo pasaulyje buvo parduota 3,5 mln. kopijų.Štai tiek apie šią daininkę.
Ir pabaigai - jos daina .Į komentarus apie ką rytoj rašyt :
1.Justin Bieber
2.Katy Perry
3.Eminem

16 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Katy Perry

Ėvelis rašė...

O čia tikrai tavo rašyta, ar iš Vikipedijos paimta? :D Nes šiaip, toks aprašymas ten ir būną. P.S duodu patarimą, parašyk savo nuomonę apie ją ;) O žvaigždė kuria aš renkuosi yra Miley Cyrus ;)

Dommy. ;*;*;* rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Monika ~ www.snp4you.blogspot.com rašė...

Kamile,aš tau sakiau,jei nuvilsi niekada čia negrįši. Ir tu kopijuoji laisvai straipsnį ne iš vikipedijos o iš kitur. Rasti žinok be galo lengva.. :) o rašyk apie Katy Perry SAVAIS žodžiais.

S. rašė...

Eminem. : )

Kamile rašė...

Aš iš Vikipedijos info imiau :) Gerai Monika, žinosiu :) Šiandien rašau apie Katy Perry ir Miley Cyrus ♥

Elžbieta.^^* rašė...

man reiks rašyt apie įžimybe, žinosiu iš kur rašyt - GK. : D

Kamile rašė...

:D galėsi pasisemt idėjų, tikrai nenoriu būti ta , kuri viską sau, ir sau. Jeigu nori apie kažkokia konkrečią, galiu padėti. Perkelsiu tave į pirmąją vietą :)

Rei Rei. rašė...

Man Rihannos raudoni plaukai labai gražūs :D. O šiaip jos dainos man nelabai.

Kamile rašė...

kiekvieno skonis kitoks, ačiū , kad komentuoji, man tavo nuomonė svarbi :)

Anonimiškas rašė...

Rihanna man patinka, ir jos plaukai tokie faini :D

Kamile rašė...

:D jūs tai grožio maniakės :D O gal filmų gerų žinai? Refresh'ink puslapį, ir parašyk :D Nes reikia anglų kalbai :D

Elžbieta.^^* rašė...

Aš turiu du variantus apie ką rašyt - Rihanna ir PARAMORE soliste. Bet kadangi sugedes pc manau rašysiu apie R, nes jau čia yra info..

Kamile rašė...

Ojj, apie Paramore tikrai neparašyčiau, rašyk apie Rihanna, tegul greičiau kompą tvarko. Viskas iš wiki, tad naudokis kol gali :D

jusyzynute rašė...

Man Rihanna patinka, ypač toji daina kurią įkėlei. ;D

Dovilė.;* rašė...

Klausykit žmonės , baikit naudotis ta nesamoninga vikipedija . Jeigu nežinojote tai kaikur galit rasti ir netiesos tad nebūkit vikipedijos vaikučiai . : )