2011 m. lapkričio 19 d., šeštadienis

' Ką mes turime gražaus? ' PRIMINIMAS
Sveiki, draugai!
Su Jumis sveikinasi visiškai neišsimiegojusi, bet puikią penktadienio dieną ir naktį turėjusi Vilija, kuri šiuo metu nieko gero neparašys, bet primins visiems apie konkursą, kuris baigiasi jau šiandien! Kadangi savo kuprines atsiuntė tik 2 merginos, tai mano nuotaika šiuo klausimu nėra labai gera, bet tikiuosi, jog dar kas nors susidomės ir sudalyvaus.

Ar yra tokių, kurių atmintis super duper mega gera ir atsimena

KĄ MES TURIME GRAŽAUS?

Jei taip - lauksiu tavęs dalyvaujant, o jei apie tokį dalyką girdi pirmą kartą arba tiesiog primiršai ir nori prisiminti - skaitom žemiau!

' Ką mes turime gražaus? ' - tai konkursas, kuriame kiekviena skaitytoja gali pasireikšti ir parodyti savo gražiausią daiktą (pagal temą) visiems skaitytojams, o paskui kautis su kitomis merginomis. :)

Manau, supratote - aš paskelbiu temą, jūs per tam tikrą laiką siunčiate man savo nuotraukas, o paskui atsiranda balsavimo lentelė, ir mes sprendžiame kurios daiktas gražiausias. Manau taisyklės čia super duper lengvos, nes jos net nepanašios į taisykles. Na, netempiant gumos visoms susidomėjusioms pranešu, jog pirmąjį kartą mes rinksime gražiausią...

KUPRINĘ!


Tavo misija - imi fotografuojantį daiktą (fotoaparatas, telefonas, kamera ar dar balažin kas...), pasidedi savo gražiausią kuprinę (nebūtinai turi būti šių metų, nesvarbu, kad ir iš viduramžių) šviesoje, nufotografuoji prie kuprinės padėdama lapelį su savo vardu, įsikeli į kompiuterį ir savo nuotrauką su kuprine siunti man į el.paštą wilyte911@gmail.com iki lapkričio 19d. 19h. ir lauki balsavimo!

Gražiausios kuprinės savininkė gaus ilgą ir įdomų interviu šiame blog'e bei gražiausios kuprinės savininkės vardą!

Dalyvausit ar ne - jūsų pasirinkimas, bet žinoma būtų smagu, jei sulaukčiau susidomėjusių!

Geros dienos ir laukiu jūsų kuprinių,
rašytoja Vilija.

1 komentaras:

Monikutė.:*~ rašė...

mANO Kuprinė paprasta,bet neesmė.Atsiūsiu ;D