2011 m. lapkričio 4 d., penktadienis

Ieškomi nauji veidai!Priminimas

Labas vakaras mieli skaitytojai!
Štai ir pagaliau esu namie,nes vos prieš 10+15 minučių grįžau iš kapinių,taip pat buvau maximoje ir dabar skanauju maximoje pirktu sūreliu :p (pavydėkit :D). Na,o jeigu rimtai tai šiandien daug ką apmąsčiau. Kadangi blog'e iš mūsų -rašytojų ir administratorių (Vikos ir Elžbės kompai sugedo ;o) gyvų dvasių beveik nėra nusprendžiau surengti rašytojų atranką. Nemanau,kad ji bus sunki,- priešingai,- lengva. Na,o jeigu manai,kad nori čia rašyti ir padėti blog'ui įsivažiuoti į savo vėžes,nepraleisk progos ir skaityk toliau! Galimybė rašyti būtent čia yra visiems skaitytojams- priimti manau,kad bus tikrai visi. Tad ką daryti,norint rašyti šį blog'ą?

Jeigu kažkada,prieš daug arba neseniai rašei šį blog'ą ir nori sugrįžti..

Aš žinau,kad dauguma skaitytojų yra rašę šį blog'ą ir galbūt kai kurie nori čia grįžti? Tuomet nedvejokite ir susisiekite su manimi! Mano skype yra- moni.xe.xe; elektroninis paštas-Gyvenimaskitaip@gmail.com; stardoll'as- Planethype. Per šiuos tris pateiktus duomenis galėsite su manimi susisiekti dėl rašymo blog'e. Kadangi manau,kad kai kuriuos arba net visus prisiminsiu ir jus pažinosiu,paklausiu keletos lengvų klausimų į kuriuos atsakymas bus -
  • Taip
  • Ne
  • Galbūt
Tai taikoma tik rašiusiems GK arba SNP.

Jeigu dar nė karto nebandei čia rašyti ir nori pabandyti...

...šiems žmonėms į Gyvenimas kitaip blog'ą patekti bus truputį sunkiau. Bet tik truputį. Jums reikės prisistatyti,kas esate ir panašiai,apie ką rašytumėte,ką įneštumėte į blog'ą. Šiaip susipažintumėme ir pabendrautumėme. Galite su manimi susisiekti per stardoll (planethype) arba skype (moni.xe.xe).

Kol kas tiek. Tikiuosi sulaukti nemažai norinčių,be to kai ką vėliau parašysiu dėl susivienijimo ir dar dėl kai ko.
Tai tiek. Nagi tie žmogučiai kurie sakė,kad prisijungs prie susivienijimo komentuojam!! 
Kol kas tiek,
jūsų Monika. :)


5 komentarai:

Dovilė.;* rašė...

Priminimas * išbandykite savo jėgas! ir aš tikrai tikiu , kad šį blog'ą skaitinėja auksarankės bei geros rašytojos . ;p

Monika ~ www.snp4you.blogspot.com rašė...

Aha. :)

Agnytccc :3 rašė...

Norėčiau bet.. :)

Monika ~ www.snp4you.blogspot.com rašė...

bet.?

Agnytccc :3 rašė...

Bet negaliu :)