2011 m. rugpjūčio 10 d., trečiadienis

V.S.Na, nesisveikinsiu... Kas tas V.S.? tikriausiai jums iškilo klausimas, na tai nauja mano rubrika, bet nežadu jos vesti ilgai, jai ji man nepatiks kaip ir su tuo ringu... Tai va šios rubrikos neaiškinu, nes tuoj ją išvysime. Taip šiandien dalyvauja Christina Aguilera V.S. Katy Perry. Taip mes jas jau matėme "Būk kaip žvaigždė" rubrikoje.Nuoroda

Christina Aguilera:

Šiek tiek apie ją:
Pilnas vardas- Christina María Aguilera, gimusi 1980 m. gruodžio 18 d. (o aš 12 15 :D) na, o paskaičiavus, jai yra 30 metų. Kilmė: Steiteno sala, Niujorkas. Aišku ji dainininkė ir jos žanrai yra ritmenbliuzas ir pop. Yra išleidus septynis albumus, taip pat yra pelniusi tris "Grammy" apdovanojimus ir du MTV Europos apdovanojimus.
Rašau trumpai, o jai kiek susidomėjote ja galite paskaityti, jos oficialioje svetainėje http://www.christinaaguilera.com/us/home ar tiesiog pasidomėti ja wikipedijoje.
Na ir žinoma jos singl'as (nors jų turi labai daug). Nekeliau jo , nes labai ilgai krauna, paspauskite ant nuorodos:

Katy Perry:
Pilnas vardas: Katheryn Elizabeth Hudson , gimusi 1984 m. spalio 25 d. tai išeina kad jai 26 metai.Kilmė: Santa Barbara, JAV. Žanrai: pop ir dance-pop. Išleidusi tris albumus ir yra laimėj-
usi, net 13 MTV apdovanojimų iš viso pasaulio ir vieną "Grammy" apdovanojimą. Tai tiek apie
Katy Perry, na ir čia jos Singl'as,
paspauskite ant nuorodos.
http://www.youtube.com/watch?v=kTHNpusq654&ob=av3nNa, ką gi jūs komentaruose balsuokite už labiau patikusią dainininkę ir komentuokite ar patiko :).

P.s. Jei nesulauksiu bent penkių balsuotojų/komentatorių daugiau šios rubrikos nebebus.
Berta


5 komentarai:

Dominika rašė...

Christina!
Be to, mano gimtadienis irgi gruodžio 18 kai ir jos ^^

Džina... rašė...

tavo gruodzio 12 ar 15 diena ?

Ėvelis :D* rašė...

Kažkaip neįdomi man ši rubriką... :(

ieva rašė...

Visai nieko ;]
A6 balsuoju už Katy :)

Edita www.madosblogas.blogspot.com rašė...

CHRISTINA