2011 m. rugpjūčio 28 d., sekmadienis

Ko sulauksite iš manęs?

Labas dar kartelį visiems,
iš ties dabar man nuotaika prasta palyginus su prieš atidarymą..Taigi pagalvokime logiškai. Aš STENGIAUSI,kėliausi po 8 nuėjus miegot po pirmos,dėl blog'o,galvą skaudėjo,bet dzin viską dariau,kad tik spėt ir,kad nustebinti,bet sulaukiau NET trijų komentarų. ooooho,dar tiek DAUG niekada nebuvo. Žodžiu,rašau vien tik todėl,kad reikia.. Jei jūs taip ir toliau,nematau prasmės rašyti-kam rašyti? Sienai? Sau? Pff,geriau jau teliką pažiūrėsiu. Žodžiu.. Aplamai,jum ką komentarą parašyt sunku? Sunku reakciją paspaust? ..
Žvilgtelėjau į savo sąsiuvinį ir prisiminiau,kad reikia parašyti ko iš manęs sulauksite naujajame sezone.. Todėl nieko nelaukdama iš karto pradėsiu.
1. SNP geriausieji (SNP the best) tai žurnalas kurio pirmasis numeris jau yra,tik nei vienos nuomonės nesulaukiau,na,bet aišku,gi veltui pastangos. :) Manau čia viskas aišku,koks jo turinys ir pnš.
2. Aš tai sugebu geriausiai- tai bus konkursas,kuriame varžysis dalyvės dėl geriausios titulo.. Plačiau bus rytoj,arba šiandien nors abejoju,o gal ir antradienį. Tai bus susiję su originalumu,mokėjimu priderinti,panaudoti ir pnš. kitaip.
3. SNP modeliai- oh,iš ties nemažai anketų gavau,net kažkokios trenktuolės sulaukiau pavydo scenos,mat nukopijavau. Kaip ir sakiau,už snp kovosiu,reikės susipyksiu,tegu galvoja ką nori,pati turbūt ir nukopijavo. Apie tai taip pat sužinosite kiek vėliau,bet tai bus konkursas,o po konkurso bus 3 laimingos vietos.. Ir joms bus ilgalaikis prizas blog'e ir turbūt sd suma. 
4. Wanna be on top? - šis konkursas turėjo prasidėti seniai,bet taip ir neprisiruošiau. Tad naujas sezonas ir naujovės- puikiai dera,todėl šis konkursas ir vėl gims dalyvių atrankai. (jis bus realus)
5. TBMOC- nauja dalyvių atranka. - ir vėl konkursas kurį jūs kuo puikiausiai žinote.. Tiesiog viskas bus iš naujo,rinksime naujas dalyves ir pnš.. todėl ruoškitės- konkursai grįžta!
6. Ir kartą,labai labai seniai...- tai bus mano rubrika susijusi su kūryba. Tiesiog jūs duosite man kokį nors daiktą,pavyzdžiui kaktusą (ir aš sugalvosiu šmaikštų pasakojimą) kaip jis atsirado,kodėl toks pavadinimas ir ką nors apie tą daiktą įdomaus.. Na,rubrika manyčiau įdomi,tačiau ji savaitėje bus  vieną kartą,nes darbo ir taip užtektinai,juolab kai mokykla.
7. Gražiausiai piešianti(-s) SNP skaitytoja(-s)!- konkursas šis jau buvo,bet dalyvės išbirėjo,todėl šis konkursas bus rengiamas iš naujo.. :)
8.Mano gyvenimas. AŠ.-dauguma sako,kad esu pasikėlus,kad esu tokia ir anokia ir panašiai.Todėl nusprendžiau įrodyti,kokia esu iš tiesų.. Tai bus kaip kažkada sakiau- tokie kaip sakant pasakojimai dalimis.. Tai mano galvoje sukosi ilgai,bet taip ir neprisiruošiau.. Gal net nuo kovo ar vasario? Bet apie tai tylėjau,tačiau kuo tolyn- tuo vis suprantu,kad to dalyko reikia.
9.Atostogų grafikas- oh,seniai lauktas dalykas.. Nuraminsiu- kiekviena rašytoja tikrai tikrai paatostogaus! Nesijaudinkite. :) Grafikas bus sudarytas jau tikrai greitai.
10.Mano idealioji vasara- tai bus konkursas. Kaip matote jų turiu tikrai nemažai. Aišku,kiekvienas kažką linksmo tikrai patyrėte todėl šiame konkurse bus proga atsiskleisti!
11. Stardoll kitaip-planuoju leisti tokį žurnalą,tik dar nežinau ar verta ir kas kiek laiko.. Žinoma bus realių ir stardoll straipsnių įvairiomis gyveniškomis temomis. :)

Tad tokios naujovės iš manęs.. Kad nebūtų taip nuobodu skaityti tekstą padariau spalvotą.. Naujovių daug- bet joms įgyvendinti reikia daug laiko,jūsų palaikymo,KOMENTARŲ kurių absoliučiai neįmanoma iš jūsų sulaukti ir šiaip stiprybės ir noro.

Tad KĄ MANOTE?
LAUKSIU KOMENTARŲ.
AČIŪ.

12 komentarų:

Viktorija rašė...

Aš ir pažiūrėjau komentarus per tlf (dabar esu pr pc),tai... Gėda skaitytojams turėtu būt :D

www.snp4you.blogspot.com Monika :* rašė...

Tikrai,kad gėda. Tiesiog pasirodo per daug stengiuosi. :)

Faybader || Brenda rašė...

Laukiu nesulaukiu SNP Modeliu :D

Dovilla Sun rašė...

Laukiu piešinių konkursoo ! ( Gražiausiai piešianti(-s) . !!*

ieva rašė...

Oho,kiek konkursų :o

Elžbieta.^^* rašė...

pamenu VISKĄ.:D
Laukiu.:>

gabryte88 rašė...

Skamba smagiai ;D

Tiesiog Berta ;] rašė...

Bet, kai konkursų ;D

Dominika rašė...

laukiu "Wanna be on top?" :>>

Monika, skaitytojai dar spes pakomentuoti, is anksto nereikia nusimint :\

Ėvelis rašė...

Ohoho, kiek konkursų! Rašytojos, mokykitės :D

Life is good!..Svile2 rašė...

Lauksiu konkursųų :))

Austa C: rašė...

Kiek konkursų o.o Ir tik iš tavęs :D.
Aš tai nebent piešinių konkurso laukiu, tik abejoju ar siųsiu.