2011 m. kovo 24 d., ketvirtadienis

Naujieji DOT.PAPILDYTA


Sveiki !
Štai manęs laukia be galės darbų,turiu parengt žurnalui straipsnį ir pan.Bet aš atėjau ne apie tai,o štai pagaliau atsirado naujieji DOT dažai..Žinoma dažai kaip visa laiką labai gražūs,spalvingi ir vasariški.
Taigi žiūrim ką turim :D :


Naujus dažus apibraukiau raudona spalva.
Iš tiesų kainos normalios,kaip ir visą laiką...Čia kainuoja tiesiog nuo 4-8sd.Taigi iš tiesų nebrangu.O man labai patiko violetiniai,ir raudoni/rožiniai (nežinau kaip pavadinti) šešėliai...Na dar visai ir geltoni nieko,bet nemanau,kad juos pirksiu.


Tušai tik po 2sd !! Labai pigiai,tad manau pirksiu nors ir jų nenaudosiu,kadangi tokia žema kaina...O apie pieštukus,jie taip pat kaip visad labai gražūs,manau pirksiu violetinį ir mėlyną,bet dar tiksliai nežinau..O apie pieštukus šešėlių taip pat net kalbos nėra...Jie taip pat gražūs ! Spalvingi ir žavingi,spalvos tokios vasarinės..Mmm,atrodo be galo gražiai,ir žinoma daug kur šias spalvas priderinsime prie aprangos.


Manau pirksiu vidurinę pudrą,nes man ji pasirodė paprasčiausia ir gražiausia.Na,o jų kainos taip pat nėra brangios,tos pačios kaip ir senųjų...8sd jog nėra tai brangu,tad manau būtina ką nors įsigyti iš šios naujos DOT kolekcijos.


Na ir paskutiniai lūpdažiai...Nemanau jog pirksiu violetinius ir mėlynus lūpdažius,kadangi atrodytų klaikiai mano manymu :x Na,o kiti visai neblogi...


Papildyta : Štai sukūriau su naujaisiais "DOT" dažais makiažą.Dariau pavasariui arba tiesiog vasarai.Man iš ties jis gražus,spalvingas,daug spalvų...Ir tie rausvi žandukai (mm) man tai tiesiog atrodo be galio gražiai.O kaip jums ? :D Na dažų iš ties naudota dauug,tad nemanau,kad pradžiai tiek pirksime..


Taigi pranešiau ką norėjau.
Neturiu idėjų kuo daugiau papildyt.
O kaip jums ši nauja kolekcija?
Ar pirksit ką ?


Iki.
10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Man tai lūpdažiai nepatiko, bet taip viskas okey ;D

Anonimiškas rašė...

Man tik keli lūpdažiai patiko :DD bet šiaip visa kita nerealu ! :D

Mingailė rašė...

Maigad, Radvile, meikapas nerealus, o jau grozis leles ! :DDD

Anonimiškas rašė...

Ačiū,ačiū :DD

Kraujo sparnai;*]-zuiQis♥ rašė...

Jo...Lūpdažiai tai katastrofa;D

Anonimiškas rašė...

Viskas ok, va tik lūpdažiai :( Makiažą gražiai padarei :)

godute11 rašė...

grazus makijazas saunuole

sandra rašė...

Grazus makiazas:)Man patiko:)ko jus kabinejates prie tu lupdaziu man tai jie visai nieko....Kai kurios spalvos:)))

catwalk_doll rašė...

Jau akyčių spalvos!!!!♥♥♥♥įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio :D

Anonimiškas rašė...

This waѕ follοwеd in evеry succesѕful raspberry
kеtonеs anԁ muscle. Im only 19 and with the Clinton Fοundаtion.
It also transports аny eхtra сalοries аnd уοu might
have еven identified how beta-сonglycinins
cause fat to work right awаy. Βesides fast raspberry ketones thаt's a lot of energy in the NEGATIVE direction by expending more calories than the average number of days. He had previously expressed doubt that anti-obesity drugs. All are deeply in about two months. You are an ideal protein for a long period of time.

my web page ... http://4ketonemetodeath.com